Zápis z přípravného výboru 18.ročníku Jízdy Fr.Jokla 2017

Dobrý den kamarádi , zasílám zápis ze schůze klubu konané 1.1.2017
Omlovám se že zápis posílám později ,ale po další  chemoterapii, kterou jsem absolvoval  ve čtvrtek mi nebylo moc dobře .

Na připravném výboru ,který se konal vyjmečně 11.1.2017 byla řešena hlavně problematika nového již 18.ročníku Jízdy Františka Jokla , který se bude konat dne 29.7.2017 letos v Humpolci na náměstí , se srazem účastníků mezi 8-10 hod ráno a startem do 1.etapy v 10,15 hodin .Na náměstí bude zajištěno občerstvení ve formě grilované klobásy a nealko piva Bernard či kofoly v ceně startovného – 300Kč / posádka.
Zde proběhne také hlasování o nejhezčí vozidlo a motocykl 1-3 místa a předání pohárů .

Délka první etapy je 25,2km a účastníci se na oběd vrátí zpět na náměstí ,odkud bude startována i druhá část etapy ,která měří 61,1km  se startem 13,30 a končí opět na rekreačním zařízení pod Sedlicí u Standy Pihávka .Zde po příjezdu po 17 hodině  bude vyhlášení jednotlivých výtězů  a kategoriích 1-3 místo vozidla , 1-3 místo motocykly, nejmladší účastník, nejstarří a nejvzdálenější účastník , smlolař dne a nejhezčí ženská posádka .Od 18, 00 bude připravena večeře -opět grilované kýty a k tanci a poslechu bude hrát kapela Samorost (v ceně startovného)

Bylo dohodnuto – letošní organizátoři: Mrázek-Kocman, Říha-Kudláček, Pršala-Jokl a  Kašpar- Pavel Krejčí  jako záchranář se svým odtahovým vozem s výbavou. Tomáš  Jokl zajistí dvě krásné mažoretky na výdej startovného a Jirka Pršala obsluhu u výčepu a grilu. Já dohodu s MHA  na výtist plagátů , samolepek atd. Mrázek,Říha  zajištění záboru náměstí.

Dále bylo dohodnuto koupit z klubové kasy 10 ks pořadatelských vest v barvě zelené s logem klubu  a nákup- výroba  odsouhlaseného bilbordu. Jinak jsme si nechali vyrobit stupně výtězů-viz foto. Na letošní rok   2017 se nám  opět  podařilo získat sponzorské přísvěvky  a všichni naši generální sponzoři jsou uvedení na přední stránce klubu a budou uvedeni i na bilbordu.Vyúčtování příspěvku od Měú Humpolec předáno a nyní čekáme  zda  dostaneme příspěvek i  na rok 2017.

Na osobní žádost Františka Moravce vystoupit z  klubu, kde pusobil  ve funkci jako druhý místopředseda mu bylo vyhověno a na chůzi 11.1.2017 byl zvolen jako 2.místopředseda Michal Říha . Další schůze se uskuteční již v normálním termínu-opět první středu v měsíci – 1.2.2017 v hotelu Jirmásek od 18,00 hodin

stupně vytezů2

Trasa Jízdy 18. ročníku Františka Jokla  29.7.2017

mapa trasy 1částmapa trasy č 2