4.Sraz socialistických vozidel-Klatovy 26-28.5.2017

Tak  jsme v pátek v 165,00 hodin vyrazili s kolegy Mrázkem, Jardou a Michalem Říhou směr Klatovy -kemp Hnačov na avizovaný sraz socialistických vozidel .Za Táborem se k nám připojili kolegové Láďa Straka s vozem Vaz 2107 s kamarády .Jelikož měli silnější vozidla  ( 2x škoda 110R ,Vaz 1200) tak jsme z  motorů našich stařičkých embéček vyhnali veškerou havěť která se zde přes zimu usadila a o půl 8 jsme dorazili na místo. Registrace, focení na diplomy a ubytovat se v přilehlém kempu Mexiko vzdáleném 1,5km nad Hnačovem.

Večer jsme vyrazili na pivko směr dolní hlavní kemp a prohlídku zatím dojetých strojů. K poslechu hrála už ani nevím jaká kapela .Nakonec jsme byli rádi že jsme ubytovaní o jinde ,neboť hluk z hlavního kempu se ozýval do ranních hodin. Náš krásný srub z 70 let s palandami  a letitými matracemi nám po celodenní únavě také vcelku vyhovoval. Ráno jsme konstatovali , že jelikož s námi nemohl jet kamarád Kudláček ( chytil nějaký moribundus) že  nám alespoň nikdo nechrápal ve srubu a nebylo potřeba špuntů do uší . Po snídani před srubem jsem se přesunuli do spodního kempu Hnačov na výstavu vozů. Musím konstatovat, že oproti předchozímu ročníku a to byl rekord (462vozů) se zde nás letos sešlo přes 800 účastníků. Po obědě proběhla spanilá jízda  s cílem v Nepomuku na Zelené Hoře ( natáčeli se zde černí baroni). Poté jsme k večeru vyrazili směr domov.

Musím konstatovat že akce byla perfektně od organizátorů připravena včetně stánků, bohatého zázemí, vystoupení kapel atd. A jedná se asi o největší sešlost vozidel z dob socialismu v republice.